Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas, odpowiemy na każde pytanie.

Jak przygotować się do pierwszych zajęć?

Dziecko powinno mieć na przebranie wygodny strój sportowy i obuwie na zmianę, odpowiednie do wybranej techniki tańca. Uczestnicy zajęć powinni mieć na sobie buty czyste, nie niszczące parkietu lub ćwiczyć boso. Zabronione jest uczestniczenie w zajęciach w biżuterii lub innych ozdobach, które mogą utrudniać wykonywanie zadań lub stanowić zagrożenie.

Jak zapisać się na pierwsze zajęcia?

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia WYŚLIJ MAIL LUB ZADZWOŃ – wybierz odpowiednią lokalizację i wejdź w zakładkę kontakt. Napisz do nas podając imię i nazwisko (swoje oraz dziecka), mail i swój numer telefonu oraz nazwę zajęć.

Jak odwołać pierwsze zajęcia?

Obecność na zajęciach należy odwołać najpóźniej do godziny 21.00 poprzedniego dnia, wysyłając e-mail lub SMS na wskazany w recepcji adres lub numer telefonu.

Jak korzystać z karty partnerskiej?

Jeśli posiadasz kartę partnerską najlepiej napisz do nas wybierając odpowiednia szkołę dla siebie. Zasady korzystania z kart partnerski nie są jednakowe we wszystkich naszych lokalizacjach.

Od którego roku życia można zacząć ćwiczyć?

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 3 roku życia. Skontaktuj się z nami i upewnij jakie zajęcia są najbardziej odpowiednia dla twojego dziecka.

Opieka nad dzieckiem w trakcie zajęć.

Odpowiedzialność za małoletniego uczestnika zajęć ponoszą rodzice albo opiekunowie prawni. Kids Studio nie pełni funkcji przedszkola ani punktu przedszkolnego, w związku z czym małoletni uczestnicy nie powinni przebywać na terenie szkoły bez opieki rodziców albo opiekunów prawnych.