akrobatyka_kids_studio_czestochowa.jpg

Akrobatyka

Akrobatyka w Kids Studio Częstochowa to zajęcia dla dzieci, które nie boją fikołków, stania na rękach czy najbardziej zwariowanych figur artystycznych. Ćwiczenia poprawiają kondycję, elastyczność mięśni, poprawiają koordynację ruchową i uczą świadomości własnego ciała. 

Gimnastyka artystyczna

W Kids Studio Częstochowa nie boimy się najbardziej zwariowanych figur. Na zajęciach z gimnastyki artystycznej poprawimy mobilność całego ciała, elastyczność mięśni i zmysł estetyki. Sprawimy, że dzieci będą miały poprawną postawę ciała i nie sprawi im trudności mostek, stanie na rękach czy szpagat.

gimnastyka_artsytyczna_kids_studio_czestochowa
12440381_926291780787258_1794024042960938558_o

Rytmika

Lekcje rytmiki to idealna propozycja dla najmłodszych dzieci. Kursanci mają możliwość obycia się z muzyką, jej tempem i rytmem. Zajęcia te są idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które chcą w przyszłości zdobywać światowe taneczne parkiety. 

Aerial Hoop – Koła Cyrkowe

Najlepszy sposób, by Twoje dziecko się wyróżniało. Aerial Hoop w Kids Studio Częstochowa to zajęcia akrobatyczno-taneczne z wykorzystaniem kół podwieszonych do sufitu. Pomagają wypracować siłę, zwinność i elastyczność całego ciała.

koła
acropole

AcroPole Kids

Zajęcia z AcroPole Kids w Kids Studio Częstochowa, to idealna propozycja dla dzieci, które nudzą standardowe formy fitnessu i tańca.  Ćwiczenia akrobatyczne na drążku pionowym pomagają w rozwinięciu siły i elastyczności. Ćwiczenia pozwalają na każdych zajęciach wypracować nowy sukces i podnosić swoją samoocenę.

Modern Jazz

Taniec swobodnych ruchów i nieograniczonych elementów tańca współczesnego, który odrywa nas od klasycznego baletu. Choć nadal opiera się na fundamentach baletowych, zachęca dzieci do poruszania się w twórczy sposób, przy użyciu płynnych i ekspresyjnych ruchów. Każda lekcja zaczynać się od prostej rozgrzewki oraz podstawowych technik tańca współczesnego i nowoczesnego. Ćwiczenia będą zawierać także elementy gimnastyki oraz krótkie okresy aktywności improwizacji dla dzieci do odkrywania ruchów jak i krótkie układy taneczne, które będą wprowadzane podczas zajęć.

modern
zespol_babelki_kids_studio_czestochowa

Zespół BĄBELKI

Zespół rytmiczno – taneczny stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku od 3 do 6 lat.

Zespoły taneczne

Aktualnie zbieramy członków zespołu, którzy będą tańczyć hip – hop oraz członków zespołu, ćwiczących gimnastykę artystyczną i akrobatykę. Zapraszamy do zapisów!

akro